Xiaomi porszívó magyar hang

nababika
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015.04.21. 22:29
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Pro

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#71

Hozzászólás Szerző: nababika »

Bocs, hogy ide irom. ezert nem nyitnek egy temat. Egy eve hibatlanul ment az automatizalas, hetfo, szerda pentek, vasarnap 15:00 kor ment egy kort a lakasban az elso genetacios roboi. Egy par napja viszont nem akar automatikusan elindulni. Nalam van a hiba? Amugy minden rendben az egesz mi home uzemel ahogy kell. de ez valamiert nem. Az eredeti appot hasznalom angolul, semmi mokolas.


eFeMeR
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2014.10.01. 15:09
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 1S

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#72

Hozzászólás Szerző: eFeMeR »

Indisd újra routerd és a kis robotot. Kikapcs bekapcs 😃 első körben ez.
nababika
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015.04.21. 22:29
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Pro

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#73

Hozzászólás Szerző: nababika »

Megoldódott. A porszívó saját appjában működik az időzítő. Nem értem az automatizálás miért nem akar de így nem is érdekel.

Sent fra min Redmi Pro via Tapatalk

KovacsJani
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.12.08. 14:38
5
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#74

Hozzászólás Szerző: KovacsJani »

Sziasztok. Nem nagyon értek a szoftveres dolgokhoz,ezért kérem a segítségetek. Két hete vettem egy roborock2-t és eddig hibátlanul működött. Ma jött egy frissítés és azóta össze-vissza megy,nem látja a dokkolót,nem megy vissza. Esetleg Budapesten valaki,akihez elmehetnék és segítene? Köszönöm. K.J.
Darden
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.12.07. 19:19
5
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#75

Hozzászólás Szerző: Darden »

Sziasztok!

Nekem egy huawei típusú telefonom van. Ezen nincs plugin mappa. tudnátok segíteni, hogy mit keressek.

Előre is köszönöm!
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#76

Hozzászólás Szerző: rajen »

@KovacsJani Próbáld meg resetelni a porszívót, két szélső gomb hosszan nyomva és párosítsd újra.

@Darden A leírás szerint, feltetted a magyar Mi Home appot? viewtopic.php?f=112&t=3287
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
KovacsJani
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.12.08. 14:38
5
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#77

Hozzászólás Szerző: KovacsJani »

Köszönöm a segítséget. Szerintem is a reset fog segíteni. A magyar Mi Home-t nem tudtam felrakni a galaxy noté 8-ra.😞A magyar hangról meg álmodni sem merek...😕
rkrisi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018.11.30. 22:50
5
Telefonom: Nincs

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#78

Hozzászólás Szerző: rkrisi »

Sziasztok!

Van egy kis problémám a legutóbbi frissítés óta. A porszívó egyszerűen lecsatlakozik a wifi-ről egy-két nap után. Nem villog a wifi led, egyszerűen nem világít. Újraindítás után, újra elkezd villogni majd hozzá kell adnom újra a wifi hálozathoz.
Mitől lehet ez? Semmi nem változott a hálozatban azóta amióta megvan a porszívó, egyedül a porszívó firmware-je frissült pár napja.

Köszi!
rkrisi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018.11.30. 22:50
5
Telefonom: Nincs

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#79

Hozzászólás Szerző: rkrisi »

KovacsJani írta: 2018.12.08. 15:07 Sziasztok. Nem nagyon értek a szoftveres dolgokhoz,ezért kérem a segítségetek. Két hete vettem egy roborock2-t és eddig hibátlanul működött. Ma jött egy frissítés és azóta össze-vissza megy,nem látja a dokkolót,nem megy vissza. Esetleg Budapesten valaki,akihez elmehetnék és segítene? Köszönöm. K.J.
Szia! Nekem a gen1 van, de akkor fordult elő, hogy nehezen talált vissza a dokkra amikor poros lett a dokkoló. Ez sokkal hamarabb bekövetkezik nálam, minthogy jelezne a porszívó, hogy takarítani kell az érzékelőket. Érdemes a fekete részt nedves ronggyal letörölni. Persze ha nem is jó irányba indul el a lakás másik feléből, akkor a probléma nem ez...
torgyeki
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.12.17. 13:16
5
Telefonom: Samsung Note 3

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#80

Hozzászólás Szerző: torgyeki »

Sziasztok. Van 1 kis problemam , a segitsegeteket szeretnem kerni.
Van 1 roborock 2 es porszivom. a lakasom kb 76 negyzetmeter takaritast igenyel. Beinditom takaritani es 50 negyzetmeternel aqzt az uzenetet adja hogy kesz a takaritas es megy a dokkoloba. 3 szor is kiprobaltam minden esetben ugyanaz. Talalkoztatok ilyesmivel ?

Elore is koszonom.

Ede
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi / Roborock / Viomi Robotporszívó”