[HOGYAN] Rom telepítés (kínai, global, stb., unbrick)

megabor
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2017.02.19. 11:28
7
Telefonom: Poco M4 Pro
Tartózkodási hely: 8600
Gender:

Medálok

Re: [HOGYAN] Rom telepítés (kínai, global, stb., unbrick)

#231

Hozzászólás Szerző: megabor »

Sziasztok! El akartam adni a telefonom. MIUI 9.3 by xiaomi.eu 8.2.1 Béta -ra tértem vissza, mert ma jött meg a második frissítés OTA-n, de mindkettőnél a nekem megszokott és szükséges appok eltüntek, és Play-ról sem tehetők vissza. (pl. Chronus)
Megpróbálnám a globe fejlesztői, vagy az eu.-s stabil felrakását. A kérdésem az, hogy az adott rom letöltése után TWRP-ben csak a megszokott telepítést kell elindítani, vagy "tiszta" telepítést kell csinálni?


Fulee
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 2533
Csatlakozott: 2016.04.21. 19:22
7
Telefonom: Redmi Note 10 Pro
 megköszönte: 11 alkalommal
 megköszönték: 11 alkalommal

Medálok

Re: [HOGYAN] Rom telepítés (kínai, global, stb., unbrick)

#232

Hozzászólás Szerző: Fulee »

Különböző tipusú ROM-oknál csak tiszta telepítéssel lehet váltani
Ha egy ember nem tud valamit,s nem tudja,hogy nem tudja-kerüld el őt!
Ha egy ember nem tud valamit,s tudja,hogy nem tudja-ébreszd fel őt!
Ha egy ember tud valamit,s tudja,hogy tudja-akkor kövesd őt!

MI3,MI4,MI MIX2,MI 9Lite,RN 10Pro,MI SC 360° 1080p
megabor
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2017.02.19. 11:28
7
Telefonom: Poco M4 Pro
Tartózkodási hely: 8600
Gender:

Medálok

Re: [HOGYAN] Rom telepítés (kínai, global, stb., unbrick)

#233

Hozzászólás Szerző: megabor »

Kösz! Amennyiben vissza akarom állítani a beállításokat, ikonokat, témát, akkor a tiszta telepítés után a mentésből a boot-rendszer-adat - ból csak az adatot kipipálva csinálom a visszaállítást?
nababika
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015.04.21. 22:29
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Pro

Re: [HOGYAN] Rom telepítés (kínai, global, stb., unbrick)

#234

Hozzászólás Szerző: nababika »

Sziasztok. Ezt a romot xiaomi.eu_multi_HMPro_8.7.26_v10-6.0.zip hogyan telepitsem? A bootloader nyitva es ez a rom van fent:xiaomi .eu stabil 9.5.2.0(MHQCNFA)
dimi11
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2017.01.12. 15:00
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Pro

Re: [HOGYAN] Rom telepítés (kínai, global, stb., unbrick)

#235

Hozzászólás Szerző: dimi11 »

Ami neked van az az utolsó előtti Stabil rom, ez után csak ”tiszta felépítéssel” érdemes ”béta”romot felrakni. Egyébként nekem is fent volt néhány napig "NAGY CSALÓDÁS” (idáig)Az alapvető baj az hogy az akkumulátor kezelését az összes Rom,-ban elbaszták és lényegében ki sem javították soha, de legalább idáig volt rá egy pót megoldás.A rom telepítése után feltolam egy "fix deep sleep" nevű kis javítást és tökéletesen működött a mélyalvás funkció. Sajnos a legújabb fejlesztői romnál ez a funkció nem működik és másfél nap alatt lemerül a telefon még akkor is ha hozzá se nyulsz !!!A nyolcas illetve a kilences miui -nal tökéletesen elment szolid használat mellett 2-3 napot is a "fix deep sleep-l. Most kevés használattal EGY NAP!!!!. EZ SZÉGYEN EGY BŐ NÉGYEZER MILLIAMPERES AKKUMLATOROS KÉSZÜLÉKNÉL!!
baratij
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.10.04. 17:30
5
Telefonom: Xiaomi Redmi Pro

Re: [HOGYAN] Rom telepítés (kínai, global, stb., unbrick)

#236

Hozzászólás Szerző: baratij »

Sziasztok! Tudna valaki segíteni! Kijelző cserét csináltam. Ami szerintem jól sikerül. Amikor összeraktam, gyárira akartam visszaállítani. Újraindítás körben lemerült. A Mi felirat, vagy a nyuszi van középen, de sehova tovább. A Mi feliratnál, kb. 20 másodpercenként újra indul. Előre is köszi!
Válasz küldése

Vissza: “Redmi Pro”