[MEDÁL] Powerbank

Itt lehet medálokat szerezni (ideiglenesen kikapcsolva)
Avatar
Pistee
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2014.11.08. 19:17
9
Telefonom: Redmi Note 8
Gender:

Medálok

Re: [MEDÁL] Powerbank

#11

Hozzászólás Szerző: Pistee »

Üdv! Én azért vettem, mert gyakran merült le a telefon, persze akkor mikor elmegy otthonról az ember...

Nem tudtam tölteni, meguntam, beszereztem egy PB-t és azóta kéznél van, ha merülés lenne...


Avatar
davidq
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2015.09.12. 00:37
8
Telefonom: Xiaomi Mi5s
Tartózkodási hely: Szeged

Medálok

Re: [MEDÁL] Powerbank

#12

Hozzászólás Szerző: davidq »

Sziasztok!
Én szeretek külföldről rendelgetni, és egyszer így akadtam rá a banggood oldalán egy elég jó áron lévő 10.000mAh-os powerbankra. Rutinos vásárlóként tudom, hogy a netes piac teli van hamisítványokkal, de több mint 800 értékelése volt az eladónak, akik képekkel bizonyították hogy a termék eredeti. Így én is megrendeltem én is. Jelenleg utazáshoz használom, GPS és telefon töltésre. Bátran ajánlom bárkinek! :x
Nem minden kínai szirszar sz*r. :D
Avatar
Ombre
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2014.07.09. 12:15
9
Telefonom: Xiaomi Mi5

Medálok

Re: [MEDÁL] Powerbank

#13

Hozzászólás Szerző: Ombre »

Szevasztok! Hogy miért vettem powerbankot? Fősuli, unalmas előadások, ami nem jelent mást mint vagy kockultam a telefonnal vagy filmet néztem. Mivel majdnem egész nap bent van az ember, a töltő helyeket pedig gyorsan befoglalják az emberek így beruháztam egy 10400-ra, ezzel a note-om majdnem 4x feltudom tölteni :D na ezért vettem ilyet :D
Avatar
trebrona
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1871
Csatlakozott: 2014.01.08. 18:56
10
Telefonom: Xiaomi Mi A1

Medálok

Re: [MEDÁL] Powerbank

#14

Hozzászólás Szerző: trebrona »

Azért vettem, mert elkapott a "must have feeling". Na azóta nem látott töltőt a Redmim. =))
Kép
iPhone 12 Pro
vitat6atlan
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2015.11.27. 21:03
8
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 2s

Medálok

Re: [MEDÁL] Powerbank

#15

Hozzászólás Szerző: vitat6atlan »

Egy 10000mAh-s powerbankot kaphattam a telefon mellé kis plusz pénzért, így úgy gondoltam miért is ne, baj nem lehet belőle, biztos lesz mikor hasznát fogom venni. Nagyon minőségi anyaghasználat, remek kapacitás, Xiaomi termék így még passzol is a telefonhoz, nem bántam meg hogy áldoztam rá egy kis pluszt.
thenameless88
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2014.05.15. 22:53
9
Telefonom: Xiaomi Mi5

Medálok

Re: [MEDÁL] Powerbank

#16

Hozzászólás Szerző: thenameless88 »

Rendszeresen megmenti a napomat, több példány is akad a háztartásban, illetve barátaimat is függővé tettem.
Bringa lámpám töltésétől elkezdve, headset-ek, ledszallagok (dc-dc step up converterrel), és nagyon hálás emberek akiken segítettem már így. Amikor otthon hagyom, nem érzem teljesnek a táskámat. :D
Avatar
zolmesz
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.11.12. 08:57
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2
Tartózkodási hely: Budapest

Medálok

Re: [MEDÁL] Powerbank

#17

Hozzászólás Szerző: zolmesz »

Egy 18-24 órás buszos társasutazás esetén nagyon is jól jön egy 10400-as Xiaomi powerbank, tapasztalatból mondom.
Ha nem tud az ember buszon aludni, a telefonját nyomkodja, filmet néz, zenét hallgat, olvas, na meg a megállókban fotókat készít, és ennek ellenére a telefon még mindig működik!
Megér ez egy medált? Igaz történet!
sinkordia
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016.01.03. 05:17
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2

Medálok

Re: [MEDÁL] Powerbank

#18

Hozzászólás Szerző: sinkordia »

[thumbnail]http://imageshack.com/a/img907/7084/u1Udrk.jpg[/thumbnail]

Életet ugyan még nem mentett, de immár több mint 1,5 éve hű "társam" ez a 10400-as kék gumis powerbank. Amikor vettem akkor még egy ilyen érdekes műanyag kerettel-tokkal árulták.
Azóta vettem már majdnem egy tucat különböző powerbankot vettem családomnak, barátaimnak... És bevallom őszintén, az új 10000-es jóval kisebb, az új 5000-es pedig nagyon dizájnos "telefonra" fekvő, a 16000 és 20000 pedig teljesitményben jobbak, de én mégse cseréltem le az ős darabot... Valamennyire a szivemhez nőtt, túlélt egy usb kábel cserét (a sok hánykolódás utazás miatt kissé megtört az eredeti usb kábel), a teljesitményével a sok használat ellenére is elégedett vagyok.
Avatar
szimla65
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2015.10.18. 21:27
8
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite
Gender:

Medálok

Re: [MEDÁL] Powerbank

#19

Hozzászólás Szerző: szimla65 »

IMG_20160103_202724.jpg
Azért vettem mert már annyi a tölteni való eszköz,hogy néha már kevés a konektor.Már töltöttem vele tabletet telót.Nap mint nap használom.
princze
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.06.01. 17:40
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2

Medálok

Re: [MEDÁL] Powerbank

#20

Hozzászólás Szerző: princze »

Szerencsére ritkán van rá szükségem, viszont azon ritka alkalmakkor rendkívül jó, hogy nálam van. A táskám állandó része. A márka meg egyértelmű, ár/értékben szerintem a legjobb.
Lezárt

Vissza: “Medálok”