• Adminisztrátor

[MEDÁL] MIUI örökké

Itt lehet medálokat szerezni (ideiglenesen kikapcsolva)
Lezárt
edcs13
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Értékelés: 0
Telefonom: Xiaomi Mi8
Nemed:

Medálok

2016.07.29. 21:28

Kedves Jelenlévők,
akkor míg várom, hogy mindkét kedves eszközöm frissüljön, megírom ezt is...
Már nagyon untam két telefont hurcibálni, töltögetni, amikor hallottam, hogy létezik 2 sim kártyás telefon. Akitől hallottam annak egy One Plus volt, de az nagyon férfias kinézetű volt, én meg hát nő vagyok... mondta, hogy sebaj, van más is, úgy hívják Xiaomi, most vett a fiának, aki nagyon bírja. Még vártam egy kicsit, mert hát nem ugrunk fejest a kútba, hátha mégis mást mond a srác pár hét után, de nem. Egyik üzletben pont volt akció, szóval, így lett az első redmi 2-m, nem sokkal utána, hogy megjelent itthon. Miui tetszett, az első hétig, amikor is az automatikus frissítésnél átállt szlovák nyelvre, hoppá! Felhívtam az IT támogatást, gyönyörűen végigvitt telefonon keresztül, hogy kell recovery-ből helyreállítani, pár perc alatt annyit tanultam, hogy csak na! Azt hiszem ez volt az első MIUI élményem. Amikor aztán lett egy kicsit több pénzem - idén tavasszal - s láttam, hogy kijött a globe keleti felén a Note 3 Pro, méghozzá arany színben, nagyon megkívántam, úgyhogy lett még egy! Most már akár 4 sim kártyám is lehetne, persze nincs... a következő MIUI élméény ez a fórum, köszönöm a sok segítséget a tagoknak! ( Még nincs vége, mármint a kérdéseknek, mert újabb telókám sehogy ne akarja bevenni a 6.7.28-ast..) :ymhug:

jobarathok
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Medálok

2016.08.30. 11:14

Ugye az a bizonyos május, amikor megérkezett a RN3 Pro :)
Korábban nem is tudom, melyik telefonért voltam ennyire oda. Persze azért nem volt problémamentes a vakrandi! Soha nem láttam még Xiaomi terméket ismerősnél sem, de annyi jót olvastam róla, hogy megrendeltem. Meg kell valljam, több különféle androidos gyártó készüléke szolgált már egészséggel, s először kicsit néztem erre néha színes, néha lapos, menümentes "izére" :) Aztán lassan, de biztosan belopta magát a szívembe (na erre a megfogalmazára mit kapok, mint hímnemű! :)) ). Most már ott tartok, hogy a tableten (Lenovo) is mindent ugyanott keresek, ugyanazokat a gesztusokat használom... persze néha sikertelenül :D és nem értem, miért nem így csinálja mindenki. A tegnapi MIUI 8 frissítés után pl. meglepve tapasztaltam, hogy az értesítési sávom teljesen átalakult. Mondjuk a megszokás nagy úr, így nekem nem előnyére, de hát ezért van nekünk MIUI-nk, hogy egy érintés ide, egy pötty kijelölése oda, s már a régi fityegett a képernyő tetején (ráadásul az upgrade előtti ikonsorrenddel!) Hát most mondjátok meg, kell nekünk más? :D
boszikaa
MIUI látogató
MIUI látogató

Medálok

2016.08.30. 21:59

Én durván egy éve tettem fel a miui5- öt a kis szerencsétlen ace 2 telefonomra. Szegényke, ezer flasht átélt, és hiába imádtam a Miuit, nem nagyon bírta a készülék, pedig imádtam elsö perctöl fogva. Visszaváltottam Paranoidra, a miuiból csak az ikonokat tartottam meg :) most júniusban, mikor a párom felvetette, hogy nézzünk telefont, hát én rögtön tudtam, hogy xiaomi telefon kell :D meg is lett a RN3 pro, és újra van miuim =)

Send from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk
tomtailor85
MIUI Tag
MIUI Tag

Medálok

2016.09.03. 21:07

Kb egy éve vettem egy Xiaomi Redmi Note 2-ot. Foggalmam sem volt mi az a Miui. Mikor meglett a teló egyből a fórumon találtam magam és azóta állandó telefonbuherálás lett a vége. Most egy Redmi Note 3-at nyúzok. Pedig nekem mindenféle márkájú telefonom volt, de egyik se fogott meg úgy mint a Xiaomi. Különösen pozitív dolog, hogy a Miui fórumban rengeteg leírás, tapasztalat, hozzáértés van nem különben segítőkész emberek. :) Éljen a MIUI! :D
kopaxi
MIUI Tag
MIUI Tag
Telefonom: Xiaomi Mi6

Medálok

2016.09.05. 16:27

Motorola Defy+ készülék volt az első okostelefonom, angol nyelvű gyári szoftverrel, amire aztán Wajk fejlesztett egy használható szoftvert MIUI alapokkal. A MIUI-nak utána nézve találtam a Xiaomi-t és sokáig csak olvasgattam a teszteket és a hihetetlennek tűnő sztorikat, hogy mennyire bejön mindenkinek. Szupergyors, szuper akku idő, folyamatos fejlesztés.

Próbáltam az aktuális telefonokra feltenni a MIUI fejlesztéseket, mert a felület nagyon tetszett, de se HTC Desire X, se Samsung Galaxy S4 mini telefonra nem jött ki használható verzió. MIUI.hu -t kezdtem el olvasgatni és annak alapján a barátomat rábeszéltem a döglődő Nokia 800 -asa után egy Redmi 2 Pro-ra és nagyon bejött neki, főleg a gyorsasága és az akku idő miatt (GPS, WIFI, 3G mindig bekapcsolva 2-3 nap). Most én is vettem egy MI4S-t és abszolút meg vagyok elégedve vele.
Kadik
MIUI látogató
MIUI látogató
Telefonom: Xiaomi Redmi 3

Medálok

2016.10.02. 20:04

Én már jó ideje érdeklődöm a Xiaomi és a MIUI iránt.
Barátaim, rokonaim. Mindenki imádta (bár személyes tapasztalatuk nem nagyon volt)
Mikor a Nokia-m tönkrement akkor nem volt kérdés, hogy mit veszek egy Redmi 1s-t néztem ki, de sajnos karácsonyra megleptek egy Allview készülékkel (Mit ne mondjak nem túl jó minőség). MIUI-t akartam rá tenni, de lemondtam róla, többek között mert tönkre ment. Most a Redmi 3 Pro-mat várom (holnap érkezik). Itt ülök olvasom a forumot, a MIFan ventillátor fújja a levegőt az arcomba és várok a készülékre... @-)
Rchgal80
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Telefonom: Xiaomi Redmi 3

Medálok

2016.10.02. 20:51

‌Telefonváltásnál voltam, az az igazság hogy fogalmam se volt mi az a miui, a márkát magát is csak véletlenül halottam, előtte 2 hónappal nézelődtem hogy mit vegyek, véletlenül láttam meg a redmi 3 tesztet,majd utánanéztem, és meg is rendeltem.Csak azt bánom hogy nem hamarabb váltottam xiaomira. Az tuti hogy a következő is ez lesz . . Soha nem raktam romot semmire, az utóbbi pár hétben kipróbáltam 4-et,köszönettel a fórumkészítőknek, teljesen egyszerűen, érthetően le van írva minden. Most már marad a a Xiaomi! ^:)^
slukk
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Medálok

2016.10.10. 12:39

Hát aki ismer nem igen kell sok mindent mondanom.
Elég rég nem voltam MIUI közelében. De ugy néz ki hogy mostmár van B20-as teló, így elég közel vagyok ahhoz hogy megvegyem életem első Xiaomi telót.
A mult.. hát igen :D
Röviden csak annyit hogy ott voltam az "ős régi" kezdetekkor. 2011-ben már MIUIhu futott a telefonomon ^:)^

Csatolok egy retro képet /:)
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Telefonom: Xiaomi Mi5s
Nemed:
Kapcsolat:

Medálok

2016.10.10. 12:41

Hááát ez micsudi?
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
Xiaomi Mi5s - MIUIHU 10
Hiba jelentés a Xiaominak | Fiókkal kapcsolatos problémák
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Ha szeretnél minket támogatni, ne habozz: TÁMOGATÁS
slukk
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Medálok

2016.10.10. 12:47

MIUIhu romra épülő egyedi rom az akkori telefonomról. Mármint az előd domain-ról.

forrás:
http://romolda.blogspot.hu/2012_02_01_archive.html
Lezárt

Vissza: “Medálok”