[MEDÁL] MIUI örökké

Itt lehet medálokat szerezni (ideiglenesen kikapcsolva)
Lezárt
Avatar
jobarathok
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2016.04.16. 16:44
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#81

Hozzászólás Szerző: jobarathok »

Ugye az a bizonyos május, amikor megérkezett a RN3 Pro :)
Korábban nem is tudom, melyik telefonért voltam ennyire oda. Persze azért nem volt problémamentes a vakrandi! Soha nem láttam még Xiaomi terméket ismerősnél sem, de annyi jót olvastam róla, hogy megrendeltem. Meg kell valljam, több különféle androidos gyártó készüléke szolgált már egészséggel, s először kicsit néztem erre néha színes, néha lapos, menümentes "izére" :) Aztán lassan, de biztosan belopta magát a szívembe (na erre a megfogalmazára mit kapok, mint hímnemű! :)) ). Most már ott tartok, hogy a tableten (Lenovo) is mindent ugyanott keresek, ugyanazokat a gesztusokat használom... persze néha sikertelenül :D és nem értem, miért nem így csinálja mindenki. A tegnapi MIUI 8 frissítés után pl. meglepve tapasztaltam, hogy az értesítési sávom teljesen átalakult. Mondjuk a megszokás nagy úr, így nekem nem előnyére, de hát ezért van nekünk MIUI-nk, hogy egy érintés ide, egy pötty kijelölése oda, s már a régi fityegett a képernyő tetején (ráadásul az upgrade előtti ikonsorrenddel!) Hát most mondjátok meg, kell nekünk más? :D


boszikaa
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016.08.15. 14:47
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#82

Hozzászólás Szerző: boszikaa »

Én durván egy éve tettem fel a miui5- öt a kis szerencsétlen ace 2 telefonomra. Szegényke, ezer flasht átélt, és hiába imádtam a Miuit, nem nagyon bírta a készülék, pedig imádtam elsö perctöl fogva. Visszaváltottam Paranoidra, a miuiból csak az ikonokat tartottam meg :) most júniusban, mikor a párom felvetette, hogy nézzünk telefont, hát én rögtön tudtam, hogy xiaomi telefon kell :D meg is lett a RN3 pro, és újra van miuim =)

Send from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk
tomtailor85
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2016.04.11. 13:34
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#83

Hozzászólás Szerző: tomtailor85 »

Kb egy éve vettem egy Xiaomi Redmi Note 2-ot. Foggalmam sem volt mi az a Miui. Mikor meglett a teló egyből a fórumon találtam magam és azóta állandó telefonbuherálás lett a vége. Most egy Redmi Note 3-at nyúzok. Pedig nekem mindenféle márkájú telefonom volt, de egyik se fogott meg úgy mint a Xiaomi. Különösen pozitív dolog, hogy a Miui fórumban rengeteg leírás, tapasztalat, hozzáértés van nem különben segítőkész emberek. :) Éljen a MIUI! :D
kopaxi
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2015.12.07. 21:38
8
Telefonom: Xiaomi Mi6

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#84

Hozzászólás Szerző: kopaxi »

Motorola Defy+ készülék volt az első okostelefonom, angol nyelvű gyári szoftverrel, amire aztán Wajk fejlesztett egy használható szoftvert MIUI alapokkal. A MIUI-nak utána nézve találtam a Xiaomi-t és sokáig csak olvasgattam a teszteket és a hihetetlennek tűnő sztorikat, hogy mennyire bejön mindenkinek. Szupergyors, szuper akku idő, folyamatos fejlesztés.

Próbáltam az aktuális telefonokra feltenni a MIUI fejlesztéseket, mert a felület nagyon tetszett, de se HTC Desire X, se Samsung Galaxy S4 mini telefonra nem jött ki használható verzió. MIUI.hu -t kezdtem el olvasgatni és annak alapján a barátomat rábeszéltem a döglődő Nokia 800 -asa után egy Redmi 2 Pro-ra és nagyon bejött neki, főleg a gyorsasága és az akku idő miatt (GPS, WIFI, 3G mindig bekapcsolva 2-3 nap). Most én is vettem egy MI4S-t és abszolút meg vagyok elégedve vele.
Kadik
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.09.10. 12:32
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#85

Hozzászólás Szerző: Kadik »

Én már jó ideje érdeklődöm a Xiaomi és a MIUI iránt.
Barátaim, rokonaim. Mindenki imádta (bár személyes tapasztalatuk nem nagyon volt)
Mikor a Nokia-m tönkrement akkor nem volt kérdés, hogy mit veszek egy Redmi 1s-t néztem ki, de sajnos karácsonyra megleptek egy Allview készülékkel (Mit ne mondjak nem túl jó minőség). MIUI-t akartam rá tenni, de lemondtam róla, többek között mert tönkre ment. Most a Redmi 3 Pro-mat várom (holnap érkezik). Itt ülök olvasom a forumot, a MIFan ventillátor fújja a levegőt az arcomba és várok a készülékre... @-)
Avatar
Rchgal80
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2016.06.23. 11:32
7
Telefonom: Redmi Note 7
Gender:

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#86

Hozzászólás Szerző: Rchgal80 »

‌Telefonváltásnál voltam, az az igazság hogy fogalmam se volt mi az a miui, a márkát magát is csak véletlenül halottam, előtte 2 hónappal nézelődtem hogy mit vegyek, véletlenül láttam meg a redmi 3 tesztet,majd utánanéztem, és meg is rendeltem.Csak azt bánom hogy nem hamarabb váltottam xiaomira. Az tuti hogy a következő is ez lesz . . Soha nem raktam romot semmire, az utóbbi pár hétben kipróbáltam 4-et,köszönettel a fórumkészítőknek, teljesen egyszerűen, érthetően le van írva minden. Most már marad a a Xiaomi! ^:)^
Avatar
slukk
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2014.01.16. 11:52
10
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s
Tartózkodási hely: Tata

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#87

Hozzászólás Szerző: slukk »

Hát aki ismer nem igen kell sok mindent mondanom.
Elég rég nem voltam MIUI közelében. De ugy néz ki hogy mostmár van B20-as teló, így elég közel vagyok ahhoz hogy megvegyem életem első Xiaomi telót.
A mult.. hát igen :D
Röviden csak annyit hogy ott voltam az "ős régi" kezdetekkor. 2011-ben már MIUIhu futott a telefonomon ^:)^

Csatolok egy retro képet /:)
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#88

Hozzászólás Szerző: rajen »

Hááát ez micsudi?
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Avatar
slukk
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2014.01.16. 11:52
10
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s
Tartózkodási hely: Tata

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#89

Hozzászólás Szerző: slukk »

MIUIhu romra épülő egyedi rom az akkori telefonomról. Mármint az előd domain-ról.

forrás:
http://romolda.blogspot.hu/2012_02_01_archive.html
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#90

Hozzászólás Szerző: rajen »

Se magyar rom, se miui.hu domain nem létezett akkor. Ezért nem értem, hogy ez mi?
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Lezárt

Vissza: “Medálok”