[MEDÁL] MIUI örökké

Itt lehet medálokat szerezni (ideiglenesen kikapcsolva)
Lezárt
Avatar
tomdriveschool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2014.05.16. 21:45
9
Telefonom: Xiaomi Mi 9 SE
Tartózkodási hely: Kiskunmajsa
Gender:

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#11

Hozzászólás Szerző: tomdriveschool »

Sziasztok!
Tavaly úgy alakult, hogy szükségem lett volna kétkártyás mobilra.
Először egy Lenovo-t próbáltam. De 2 hónap után elegem lett belőle. Elkezdtem bújni a fórumokat és a teszteket: Redmi 1s mellett döntöttem.És nem bántam meg. Ha lehet ilyet mondani telefonra, akkor a szívemhez nőtt. És mivel nekem így bejött a kedvesemnek is vettem egyet. Ő is nagyon szereti. Mondjuk neki még csak a vagyula 43-asa van fent, de hamarosan megkapja a balika miui6-ot.
A telefon mellett tetszenek a kütyük és a kiegészítők áradata.
De a telefon mellett a legfontosabb a FÓRUM. Lehet, hogy megköveznek egy páran, de én -ha kellene- még fizetnék is a tagságért. Nagyon jó csapat.
És még egy dolog ami tetszik a Xiaomi-ban. Ha megveszed egy terméküket "nem engedik el a kezed". Mindegy hogy olcsó vagy drága. Próbálnak megadni minden lehetőséget,fejlesztést hogy továbbra is pozitív gondolatod legyen a termékükről.


Tamás
Mi 9SE (6/64)
Avatar
wocsok17
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 688
Csatlakozott: 2014.05.09. 13:05
9
Telefonom: POCO X3
Tartózkodási hely: Szombathely, Ajka, Budapest

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#12

Hozzászólás Szerző: wocsok17 »

Kb 2 éve találkoztam először a xiaomival, de nem volt keret rá. Aztán kb 1,5 éve vettem első androidos telefonom 3000Huf-ért, csak hogy ismerkedjek. 1 éve kezembe vehettem a Hongmim, azóta rengeteg xiaomi kütyü van a háztartásban.
Redmi 1s, router, band, box, camera, power bank, autós töltő (kínai kollégáimmal már egy 30cm plüssnyulat is hozattam a lányomnak). Nagyon tetszik, és jól együttműködnek, igazából másik fajta androidos telefonnal nagyon nem is tudok mit kezdeni... :D
LeKlein
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015.03.04. 19:25
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 4 Prime

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#13

Hozzászólás Szerző: LeKlein »

Az első andoidos okos telefonom a Google Nexus One volt, arra kerestem anno egy nagyon jól használható ROM-ot ami szép is és jó is. Akkor találtam rá a MIUI-ra, nagyon meg is tetszett jól használható gyors volt és folyamatosan frissült. Utána igyekeztem olyan androidos telefonokat választani amire elérhető volt MIUI rom, most pedig beszereztem egy MIUI Mi4-et is.
vapega
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2014.04.28. 13:43
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4G

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#14

Hozzászólás Szerző: vapega »

A fiamnak kerestem egy normális 2 kártyás telefont tavaly ilyentájt. Internet -> fórumok, webáruházak nézegetése.
Előtte nem hallottam a Xiaomiról csak a MIUI rendszerről (ami tetszett is). Megrendeltem a fiamnak a Redmit (MTK procis) és nagyon megtetszett, csak nekem kicsi volt az akkori (most is megvan még csak használaton kívül.........lassan el kellene adni) ZTE GeeK V975 mellett. Szo-szo a V6-al lett nekem is egy Note 4G LTE, a feleségemnek most tervezek venni egy Redmi 2-őt.
A fiam indította el a Xiaomi lavinát otthon. Van már Piston II, sima Piston, 10400 PB és hozzá egy fehér lámpa, MiBand, MiKey 3db.
Redmi Note 2 V7
Avatar
jansen12p
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2014.10.30. 10:56
9
Telefonom: Redmi Note 7

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#15

Hozzászólás Szerző: jansen12p »

Elsőnek a MIUI-t haverom mutatta, még MIUI v4 volt az , ha jól emlékszem talán egy Samsung Galaxy S készüléken láttam :D
Már akkor szerelem :x volt első látásra :3 :)) Aztán rá kb 1,5 - 2 hónapra az Én akkori Samsung Galaxy S Advance készülékemre is kidobott egy lelkes SGSA tulaj egy MIUI v4-et , szerintem nem is kérdéses hogy pakoltam is fel egyből a telefonra és ámultam , bámultam , hogy milyen szép (bár a ramom kevés volt :\) és gyors. Természetesen egyből el is meséltem a barátomnak (aki mutatta a MIUI-t) és akkor halottam , hogy van "MIUI Telefon" is .. :-o Nem is fogtam fel mit mondott :D De aztán megnéztem a guglin és :O Még jobban :x szerelmes lettem ( XD ) és akkor azt mondtam ,hogy ha egyszer lesz pénzem egy ilyenre (akkor MI2 volt) akkor rendelem is megfele .. Hát lett is rá pénzem :3 És vettem egy Xiaomi telefont (bár nem MI2-t) : Redmi 1S .. Akkor még a MIUI v5el (voltak kisebb nagyobb gondok) de most hogy itt a MIUI v6 ... Így valami iszonyat jó és már bánom , hogy használtam CM-et a készüléken (de jobb volt akksiban mint a v5 :\) viszont a Balika féle romok zseniálisak :3

"Röviden" ennyi lenne az én kis miui históriám :3 De akkor is best of ROM lesz ha nem ez van a telón :3
"Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"
Siemens CF62 -> LG KE 970 Shine -> Samsung S5620 Monte -> Samsung Galaxy S Advance I9070 -> Xiaomi Redmi 1S -> Xiaomi Redmi 3 PRO -> Redmi Note 7
Avatar
balika011
Fejlesztő
Fejlesztő
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2014.05.16. 18:48
9
Telefonom: Redmi 2

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#16

Hozzászólás Szerző: balika011 »

2011. Október 1.-jén vettem egy Moto Defy-t. Elsőnek csak cm7 volt rá, meg valami htc port. Majd jött ki a MIUI. Egyből beleszerettem. :x
VF 845 ->Moto Defy -> VF 875 -> Xiaomi Redmi 1S (-> Sony Xperia L) -> Xiaomi Redmi 2
Avatar
ZOK
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2014.02.26. 00:04
10
Telefonom: Xiaomi Mi8

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#17

Hozzászólás Szerző: ZOK »

Minimum 5 éve volt HTC Desire HD m. Kerestem alternatív romot a bugos gyári helyett.. xdan olvastam a miui ról... Mikor megjelent a Mi3 egyből szereztem. Jelenleg sem szeretném se a készüléket se a miui romot lecserélni.

Sent from my MI 3W using Tapatalk
Avatar
Hotechus
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2014.10.12. 00:51
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 1S

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#18

Hozzászólás Szerző: Hotechus »

Szevasztok!

Samsung Galaxy Mini volt az első okostelefonom. Ekkor ez még nagy ugrás volt nekem egy butatelóhoz képest.
De elég hamar kezdtem kicsinek találni a memóriáját. Ezért feltúrtam a netet és új telefont kerestem.
Ekkor akadt meg a szemem a Sárkány a zsebben című teszten ami a Redmi 1S-t ajánlotta, és dicsérte
a MIUI-t. Külön előny volt, hogy már a céges mobilt sem kellett magammal hurcolni.

Már több mint egy fél éve nyúzom. Hála a magyar MIUI Team-nek, rendszeresen cserélem a romokat.
Nagyon meggyőzött a MIUI letisztult kinézete és filozófiája. Tetszik, hogy a gyártó törődik a fogyasztóval és ehhez
jön még hozzá a lelkes fejlesztői és tesztelői csapat is :)
Hotechus
Avatar
Vandor78
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2014.04.04. 10:19
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Tartózkodási hely: Budapest

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#19

Hozzászólás Szerző: Vandor78 »

Szép Napot!

Valahol a messzi múltban, körülbelül 2 évvel ezelőtt egy barátom ajánlotta, hogy ha romolással szeretem az időm maradék részét eltölteni vegyek egy HTC HD2-t. Előző telefonomat állandóan a sírba taszítottam (Sony Xperia Mini Pro :)

Sikerült is beszerezni egy HD2-t, és azzal kinyílt a világ előttem. Sok rom csere után, egyszer csak ráakadtam a MIUI romra az xda-n, na ez volt az a pont amikkor már más rom nem érdekelt. Szerelem volt első látásra. Sajna a kis HD2 nem bírta sokáig elfáradt a digitizer. Utána jött a Samu Xcover II, 2015 februárban készítettek egy MIUI romot de nem volt stabil, ezért, ügy döntöttem hogy beválalok egy Redmi Note 4G-t.
És lás csodát azóta itt figyelek az oldalon és lessem a jobbnál jobb romokat :)

Üdv: Vandor78
Avatar
Harkat
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2014.10.14. 19:59
9
Telefonom: Xiaomi Mi 9T Pro
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#20

Hozzászólás Szerző: Harkat »

Édesapám rendelt egy Xiaomi Redmi 1s-t kínából és nekem nagyon megtetszett, így vettem magamnak én is egyet. Meg az MIUI nevével már találkoztam mikor még Motorola Defy+ -om volt és ROM-okat kerestem rá :D
Lezárt

Vissza: “Medálok”