[MEDÁL] MIUI örökké

Itt lehet medálokat szerezni (ideiglenesen kikapcsolva)
Lezárt
Avatar
Ombre
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2014.07.09. 12:15
9
Telefonom: Xiaomi Mi5

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#41

Hozzászólás Szerző: Ombre »

2 évvel ezelőtt egy ismerősöm mutatta Samsung s2-es telefonját, hogy milyen csoda rom van rajta. Heti frissítések és nagyon jól vannak optimalizálva. Itt találkoztam először a miui rommal. Majd kis olvasgatás után találtam meg a xiaomi oldalát és azóta követem nagy figyelemmel minden lépésük. Annyira tetszett a cég terméke és a heti frissítések, hogy tavaly meg is vettem életem első xiaomi telefonját. És bátran kijelentem, hogy idáig ilyen jó telefonom még sosem volt :D


Avatar
trebrona
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1871
Csatlakozott: 2014.01.08. 18:56
10
Telefonom: Xiaomi Mi A1

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#42

Hozzászólás Szerző: trebrona »

Alcatel OT995-ön használtam V4-et. Ekkor jött az ihlet, másfél éve MTK Redmi 1-et (Nem 1S :) ) nyúzok. V5, V6 és most V7. MIUI forever! :-bd
iPhone 12 Pro
Avatar
Milestone2
Morgó Medve - Óvóbácsi
Morgó Medve - Óvóbácsi
Hozzászólások: 13858
Csatlakozott: 2014.12.14. 21:49
9
Telefonom: Xiaomi Mi 11
Tartózkodási hely: Nyűves porhüvelyemben
 megköszönte: 1 alkalommal
 megköszönték: 15 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#43

Hozzászólás Szerző: Milestone2 »

Akkor onnan ismerős a neved... ;)
Tudásbázis:
Bootloader-nyitás menete: https://cutt.ly/AhmWSGM
TWRP telepítésmódok: https://cutt.ly/UhmWWVo
Kínai MI PC Suite: https://cutt.ly/mhmODOf
Xiaomi telefon eladás-vétel előtt: https://cutt.ly/1hmWasf
Flesselés Linuxon: https://cutt.ly/ahAvBst
Avatar
trebrona
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1871
Csatlakozott: 2014.01.08. 18:56
10
Telefonom: Xiaomi Mi A1

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#44

Hozzászólás Szerző: trebrona »

Kép
iPhone 12 Pro
Avatar
Boss81
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2014.11.03. 15:31
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2
Tartózkodási hely: Tatabánya

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#45

Hozzászólás Szerző: Boss81 »

Egy fórumon olvastam róla első alkalommal , utána vettem is egy Redmi Note 4 G-t , most megvettem a második verziót , a Redmi note 2 verziót ;) De biztos hogy maradok ennél a márkánál , ezerszer többet ér mint a többi "népszerü" márka . :ymhug:
Xiaomi Redmi Note 2 / MIUI7
Avatar
Kmisi1
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.07.02. 12:03
9
Telefonom: POCOPHONE F1
Tartózkodási hely: BAJA
Gender:

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#46

Hozzászólás Szerző: Kmisi1 »

Sziasztok.A fiaimnak vettem először kínai telefont tavaly, aztán magamnak kezdtem el nézelődni a lehetőségek közül. Îgy akadtam rá egy fórumon a Xiaomira és a MIUI-ra, azon belül egy Note 3G -re,most Note 2 -re váltottam.A kezdeti nehézségek után sokkal jobban szeretem ezt a "kínai iphon-t",mint más a méregdrága féltve őrzött csúcstelóját.
A piston 3 úgy szól , hogy hihetetlen,már rám szólnak a munkahelyen,hogy vegyem ki a fülemből és {dolgozzak} #:-s

Miui a legjobb. :ymapplause: =D>
Avatar
ezekielston
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.11.24. 16:10
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2
Tartózkodási hely: Budapest

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#47

Hozzászólás Szerző: ezekielston »

Réges régen....Egy messzi messzi galaxisban....
Tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitötötöööööööööööööö
tötötötötötötötöttöttöööö............
A kezdetek kezdetén egy korai reggelen a fejemben megszólalt egy hang.
"Vegyél egy normális telefont végre...de óccsón :D "
Így jutottam el a vörös bótba ahol senki se hülye. Nem találtam persze semmit se olcsóér így lehajtott fejjel bementem egy használt üzlethez, ott találtam egy galaxy S-t. Szép állapotban, nagyon baba volt (rég volt már az...höhö)
Megvettem, boldogan haza is vittem.
Romolgatás, főzés, dobálás, autóbaleset után placcról összeszedés és működés ismét, imádtam a kis mocskost.
Teltek a napok, múltak a hónapok, éreztem, hogy vannak már jobb készülékek, erősebbek, jobbak, nagyobbak...
Hát nagyobbat nem is, de stabilabbat találtam meg egy lumia 520-ban. Imádtam. Csinálta azt amit kellett és amit kértem tőle.
Mivel ez is használt készülék volt egy nap véletlen le is tiltották ,mert az előző tulaj nem fizette a számláit....dejó...
Back to shop, balhé, hiszti, csere készülék.
Samsung valami ace2 ami annyira ace volt hogy már másnap vittem is vissza, hogy hanyagoljuk egymást, lóvét, teljes összeget back me...Ezen felb@szva az agyam elmentem a vöröshülyékhez...nem volt szerelem megint egyik készülékkel sem. Olvasás otthon, keresés nagy és erős és jó készülék után...ami óccsó :D
Rátaláltam a hüvelyék Honorjára a 3c-re. Ejj mondom, jó spec, elfogadható hw...nézzük meg. Sárgáéknál nem bontják ki csak ha megveszem..de a kőbányai bótjukba van vitrinbe rakva belőle, ott lehet megsassintani...na mondom going to.
Megláttam, és éreztem...ez kell...megvettem...boldogság, szerelem, back to home, kibont, berak, belak, tesztel, csinálja...nagyon bírtam. Éreztem, hogy tökéletes, de az EMUI 2.0 kicsit furcsa volt nekem. De idő kellett megszoktam. Asszonypajtás is akart rögtön egyet, így neki is ilyet vettünk. :D
Eltelt az idő, fejlődött nagyon sokak a technika és gyorsabb szebb nagyobb készülékek jelentek meg. Gondolkodtam rajta, hogy honor csere legyen, ne legyen, mert amire nekem kell azt a honor tökéletesen adja, igaz nincs full hd, nincs nagy kamera, nincs nagy tárhely stb...de nekem jó...folyamatosan figyeltem a nagyvilágban mik történnek és akkor megláttam a xiaomikat is....az első note-ot...mikor honort vettem már akkor is szemezgettem vele, de nem mertem, mert számomra még annyira ismeretlen volt. Sok helyen később láttam/olvastam róluk, hogy elég jó készülékeket adnak már ki...így az utóbbi hónapokban rákattantam, sokat olvastam róluk. Majd jött az augusztusi hátbavágás a meizu és xiaomi harca....Néztem hogy ezek egymás alá licitálva dobálják a jobbnál jobb készülékeket ki és nem is rossz speckókkal.
Van magyar gari is de még mindig nem sikerült eldönteni.
Honor erős, jó...STABIL. Majd egy nap...láttam hogy itt a PRIME...Rögtön OPTIMUS fővezér jutott eszembe, így jött az ötlet....GET IT ON NOW!!!
Öhm..."viszont pénz is kéne hozzá héj" szólt a hang a fejbe...Hát elhatároztam, hogy eladom a honort és veszek egy xiaomi redmi note 2 PRIME-ot.
Gyorsan, a munkatársnőm már le is csapott rá mert ő is szemezgetett vele, és látta milyen elégedett vagyok, így meg is vette tőlem.
Múlt héten pénteken le is adtam a rendelésem, majd jött e-mail sms minden hogy milyen boldog tulajdonosa leszek majd stb.
Kedden jött is megint egy sms hogy jön a futár légy otthon te vadállat mert kinn hideg van és megfázhat szegény míg a dobozzal a kezében a számokat nyomkodja a csengőn.
Így érkezett el az első Xiaomi Redmi Note 2 PRIME hozzám, az első Xiaomi készülék.
Már magyar ROM van rajta, mert ami rajta volt az valami 5.11.5 akármi volt....
AENNYI a sztory.
:ymhug:
"A világon semmi sem tökéletes. Pont ez teszi olyan csodálatossá"
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28443
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 19 alkalommal
 megköszönték: 46 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#48

Hozzászólás Szerző: rajen »

:D hát ez nem semmi sztori!!! Ha lehetne 3 medált is adnék! :D Vagy Oscar medált csinálok mindjárt! :D
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Avatar
Nataniel
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2014.12.06. 08:20
9
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE
Tartózkodási hely: Berlin
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#49

Hozzászólás Szerző: Nataniel »

Üdv a körben Ezekiel :) "gőzlérek - gőzlélek" :D
Avatar
ezekielston
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.11.24. 16:10
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2
Tartózkodási hely: Budapest

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#50

Hozzászólás Szerző: ezekielston »

Köszönöm, pedig még le is rövidítettem ahogy csak tudtam, mert volt még ott egy két kis telefonvásár/cserebere, stb. :D
"A világon semmi sem tökéletes. Pont ez teszi olyan csodálatossá"
Lezárt

Vissza: “Medálok”